Múdri drobci

O nás

Lucia Imrich Maruniaková

Riaditeľka

Dominika

Učiteľka

Linda

Učiteľka

Barborka

Učiteľka

Lili

Učiteľka

Volám sa Lucia Imrich Maruniaková a som mamina štyroch detí s pedagogickým vzdelaním “Učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo”. Pred nástupom na materskú dovolenku som pracovala v materskej škôlke a vtedy vznikla myšlienka založiť si vlastnú škôlku, kde sa budeme môcť naplno venovať detičkám, vzdelávať ich a pripravovať ich na život po škôlke. Môj tajný sen sa stal skutočnosťou a naša škôlka Súkromná materská škola Múdri drobci je na svete. Od 1.9.2022 je škôlka zaradená do siete škôl a školských zariadení SR. Prijímame aj deti s povinnou predškolskou dochádzkou. 

U nás budeme pozerať na každé dieťa, ako na jedinečnú osobnosť a preto budeme ku každému človiečikovi pristupovať individuálnym a chápavým spôsobom. Inšpirujeme sa a zapájame do výchovného procesu montessori pedagogiku. Našim cieľom je, aby malo každé dieťa svoj priestor a vytvoriť príjemnú rodinnú atmosféru, v ktorej sú deti spokojné, veselé a šťastné.

Škôlka Múdri drobci je pre detičky od 2 rokov, pozostáva z dvoch samostatných tried. Menší kolektív zabezpečí, že sa každému dieťaťku vieme naplno venovať.

Kvalifikovaný personál s empatickým a prívetivym prístupom je prvotným predpokladom, aby sa vaše dieťatko cítilo u nás dobre a tešilo sa na každý nový deň strávený v spoločnosti svojich kamarátov. Pani učiteľky, ktoré sa budú starať o vaše ratolesti, sú pedagogicky vzdelané a práca s deťmi je pre ne viac radosť ako povinnosť. 

Prechod z domáceho prostredia do predškolského zariadenia nie je pre deti vždy jednoduchý, preto sme urobili maximum, aby sa u nás cítili pohodlne a príjemne. Nájdu tu nové hračky, edukačné pomôcky, detský nábytok v atraktívnych farbách, či útuľnú postieľku na poobedný oddych. A samozrejme nových kamarátov.

Zverením vašich detí nám preukazujete dôveru, ktorú si my veľmi ceníme a vážime si, že môžeme byť súčasťou ich každodennosti a prispieť tak nielen ich k mentálnemu rozvoju, ale aj k rozvoju ich detskej dušičky.

Naše motto: Každé dieťa je jedinečné a v každom jednom sa ukrýva potenciál urobiť svet trochu lepším miestom.

Adresa škôlky

Múdri drobci – Súkromná materská škola
Nachádzame sa na prízemí modernej budovy v Líščom údolí, hneď vedľa budovy Allianzu.
Líščie údolie 43
841 04 Bratislava IV

Email:
info@mudridrobci.sk

Telefón:
+421 911 894 347